Historia firmy

Garstka informacji o nas oraz o naszej firmie

O nas

Firma Handlowo-Usługowa Agromilk Alex
Kalinów 1a
97-319 Będków


NIP: 773-247-32-85
REGON: 101595707


O nas


Firma Handlowo Usługowa Agromilk Alex to firma rodzinna, istniejąca na rynku od 1992 roku. Zaczynaliśmy jako niewielki sklep z częściami do maszyn rolniczych oraz dojarek.

Z czasem jednak, zwróciliśmy się w kierunku produkcji zwierzęcej, skupiając się początkowo na krowach, poszerzając jednak z czasem ofertę o wyposażenie budynków inwentarskich dla innych zwierząt: świń, kur oraz kóz.

W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i renomowanych na świecie firm. Ściśle współpracujemy z markami Fullwood, Packo, Milkline, RMH, Fabdec, Eurotanks Wedholms, Joz, Urban. Posiaday też w swojej ofercie własne urządzenia, które cieszą się na rynku dobrą opinią i dużym zainteresowaniem. Obok sprzedaży, sprawujemy serwisy, dokonujemy modernizacji i służymy fachowym doradztwem. Ściśle współpracujemy z Łódzkim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, gdzie od ponad 10 lat doimy krowy na wystawie hodowlanej oraz organizujemy szkolenia i eventy. W podobnym zakresie podjęliśmy niedawno współpracę ze Świętokrzyskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach.

Obecnie obsługujemy największe gospodarstwa rolne w Polsce, gdzie sprawujemy serwisy nad halami udojowymi, schładzalnikami mleka czy wozami paszowymi. Współpracujemy z prywatnymi oraz państwowymi gospodarstwami rolnymi, które dzięki naszej pracy nam zaufały.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!

Zadaj pytanie on-line
tworzenie stron webon.pl