Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2020-09-23 - Szkolenie z produktów firmy Urban

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą Urban, produkującą urządzenia pomagające w hodowli cieląt. W każdym gospodarstwie hodowlanym są cielęta, jednak dopiero ostatnie kilka lat przyniosło większe zainteresowanie tym tematem. Firma Urban jest jedną z wiodących firm, która obecnie na rynku jest wzorem do naśladowania.

Na szkoleniu poznaliśmy produkty, jakie wspólnie z firmą Urban możemy zaproponować naszym klientom. Omówiliśmy ich poszczególne elementy oraz poznaliśmy cechy, dzięki którym produkty te cieszą się obecnie wielkim uznaniem wśród hodowców.

Samojezdny wózek MilkShuttle przeznaczony jest do gospodarstw, w których cielęta są hodowane w budkach lub boksach grupowych, jednak są pojone z wiaderek ze smoczkiem. Wózek pozwala na przygotowanie pójła o jednakowej temperaturze, jego łatwy transport dzięki elektrycznemu napędowi z hamulcem oraz dokładne i równomierne jego wydawanie.

Stacja pojenia cieląt AlmaPro dedykowana jest do grupowego odchowu cieląt. Oprócz stałej konsystencji i temperatury mleka, stacja monitoruje zdrowie cieląt i alarmuje o problemach ze zdrowiem u nich wcześniej, niż hodowca zdąży to zauważyć. Ponadto zastosowanie stacji pojenia cieląt pozwala na wyłączenie z prac na gospodarstwie stosowanie wiader do pojenia cieląt, co przez wielu pracowników przyjmowane jest z entuzjazmem.

Firma Urban oferuje przez swoje produkty jednakowe żywienie cieląt przez 365 dni w roku, pozwalając jednocześnie na indywidualne karmienie pojedynczych cieląt. Firma ta stawia na jakość i trwałość swoich produktów, a to cecha, która pozwala na wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie tych urządzeń.

tworzenie stron webon.pl