Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2023-08-28 - Szkolenie z produktów firmy Urban

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w szkoleniu handlowo technicznym zorganiowanym przez firmę Urban - niemieckiego dostawcę urządzeń do karmienia cieląt.

Na szkoleniu poznaliśmy konstrukcję nowego wózka do pojenia cieląt Urban MilkShuttle 3.0 oraz jakie nowe rozwiązania i ulepszenia zostały w nim wprowadzone. Zmiany mają na celu podporządkowanie urządzenia do nowych dyrektyw unijnych, ale przede wszystkim poprawienie względów bezpieczeństwa.

Sztandarowym produktem firmy Urban Gmbh jest stacja pojenia cieląt Urban Alma Pro dostępna dla cieląt, ale również dla koźląt i jagniąt. Rozbudowany program zarządzania cielętami monitoruje zdrowie cieląt i informuje nas o chorobach z układem pokarmowym oraz oddechowym.

Firma Urban wprowadziła również do swojej oferty nowości w postaci specjalnych promienników UV, które służą dezynfekcji budek oraz powierzchni obok nich w przypadku wózka MilkShuttle oraz wody w bojlerze oraz smoczka do pojenia w przypadku stacji pojenia cieląt Alma Pro. Skuteczność przeprowadzanych zabiegów dezynfekcji poświadczona jest licznymi badaniami i osiąga poziom ponad 99%.

tworzenie stron webon.pl