Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2024-02-19 - Uruchomienie Urban Milkshuttle 250

W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy oraz uruchomiliśmy nowy samojezdny mikser do pojenia cieląt Urban MilkShuttle 3.0 o pojemności roboczej 250 litrów. Wózek ten może obsłużyć do 85 cieląt przy dawce 3 litrów na sztukę przy jednym podejściu. Urban MilkShuttle 250 posiada głowicę myjącą do samoczynnego mycia zbiornika oraz gniazdo na 24 V DC do którego można podłączyć akcesoria, np zewnętrzny statyw z lampami roboczymi lub nowość w ofercie - promiennik UV-C do dezynfekcji podłogi bądź do dezynfekcji ścian bądź budek iglo dla cieląt.

Standardowo mikser posiada tabelę do mieszania mleka w proszku - przy zadanej objętości oraz koncentracji pójła możemy odczytać ilość wody oraz ilość mleka w proszku aby uzyskać gotowy koncentrat.

Karmienie cieląt to cięzka praca fizyczna, podczas której niejednokrotnie trzeba podnieść wielokrotność 100kg, a nawet jeszcze więcej. Szczególnie uciążliwe jest to na stromych zboczach, trudnych do przybycia terenach oraz zimą na lodzie i śniegu. Urban MilkShuttle został opracowany szczególnie z myślą o codziennych wyzwaniach:

3 koła zapewniające optymalną mobilność i zwrotność na różnych terenach - szczególnie na stopniach, nierównych powierzchniach i zimą.

Blokada przed nagłym stoczeniem się, funkcja auto-stop zapewniająca bezpieczną pozycję postojową również na wzniesieniach

W ofercie posiadamy testowy wózek Urban MilkShuttle o pojemności 150 litrów. Jeżeli są Państwo zainteresowani możliwością przetestowania Urban MilkShuttle na swoim gospodarstwie, zapraszamy do kontaktu!

tworzenie stron webon.pl