Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2020-11-06 - Uruchomienie Urban MilkShuttle 250L

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy samojezdny mikser do pojenia cieląt Urban MilkShuttle 250L. Jest to największy wózek oferowany przez nas, w zupełności wystarczający na jednorazową obsługę ponad 50 cieląt.

Wózek w standardzie posiada napęd elektryczny z hamulcem, co jest bezpieczne i sprzyja komfortowemu prowadzeniu urządzenia. Mleko dozowane jest pompą, zasilaną z akumulatorów, można domyślnie ustawić trzy najpopularniejsze wśród cieląt ilości pokarmu, jednak w każdej chwili możemy je dowolnie zmienić. Wózek jeździ na trzech nieprzebijalnych kołach - pomaga to w precyzyjnej jeździe. wymaga mniej miejsca na manewrowanie mikserem bez szczególnego nacisku na jakość podłoża. Trójkołowy układ jezdny zapewnia pewne prowadzenie się miksera nawet na większych nierównościach.

Mikser został dodatkowo wyposażony w lampę LED, która oświetla operatorowi drogę w ciemniejszych pomieszczeniach oraz w dyszę myjącą - dzięki niej wózek myje się dokładnie w całości oraz odchodzi konieczność ręcznego mycia wnętrza miksera.

tworzenie stron webon.pl