Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2023-08-01 - Uruchomienie Urban MSP 250

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy samojezdny mikser do pojenia cieląt Urban MilkShuttle Pasteur o pojemności roboczej 250 litrów, co pozwoli na jednorazowe nakarmienie nawet 80 cieląt.

Samojezdny mikser do pojenia cieląt, popularnie zwany też taksówką mleczną, to urządzenie znacznie ułatwiające pracę na cielętniku oraz wydatnie wspomagające osiągane przyrosty a także poprawiające ogólną kondycję cieląt, co ma swoje bezpośrednie przełożenie w późniejszej fazie życia cielaka.

Do głównych zalet Urban MilkShuttle należy doskonałe przygotowanie pójła o stałej, równej konsystencji oraz jednakowej temperaturze dla wszystkich cieląt. Ponadto proces wydawania pójła jest prosty i intuicyjny a każdy cielak otrzyma ustaloną dawkę. Domyślnie można ustawić trzy najpopularniejsze dawki, jednak nie ma problemu z wydaniem oddzielnej dawki.

Uruchomiony wózek posiada również funkcję pasteryzacji mleka, dzięki czemu możemy odzyskać mleko pierwotnie przeznaczone na odpad, np. siarę i poddać je pasteryzacji. Dzięki temu takie mleko jest bezpieczne i możemy je wykorzystać np. dla byczków.

Wózek wyposażony jest również w głowicę myjącą, dzięki której nie ma problemu z myciem wysokiego zbiornika o pojemności roboczej 250 litrów. Wszystkie newralgiczne miejsca są dokładnie umyte i nie ma konieczności mycia góry zbiornika szczotką.

 

W swojej ofercie posiadamy wózek testowy Urban MilkShuttle(bez pasteryzacji) o pojemności roboczej 150 litrów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

tworzenie stron webon.pl