Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2021-10-13 - Uruchomienie wozu paszowego RMH Turbomix Gold Eco 30

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy wóz paszowy RMH Turbomix Gold Eco o pojemności roboczej kosza 30m3. Wóz karmi około dwóch tysięcy zwierząt, dlatego potrzebna była duża, sprawdzona i niezawodna maszyna.

RMH Turbomix Gold Eco to samojezdny wóz paszowy w topowym wyposażeniu. Posiada między innymi podnoszoną kabinę, dzięki której operator widzi dokładnie pobieraną z silosa kiszonkę oraz ma większe pole widzenia w ciasnych pomieszczeniach. Wóz standardowo wyposażony jest w klimatyzację oraz ogrzewanie kabiny, wygodny i amortyzowany fotel oraz regulowane zawieszenie hydropneumatyczne, dzięki czemu wielogodzinna praca maszyną nie jest męcząca.

Poruszanie się wielką maszyną ułatwia szereg systemów i rozwiązań, np. elektrycznie składane lusterka z prawej strony, kamera cofania oraz w koszu czy odpowiednio umiejscowione oświetlenie robocze, które zapewnia doskonałą widoczność nawet w złych warunkach.

Za pobieranie paszy odpowiada masywny frez wraz z podajnikiem taśmowym, który transportuje paszę do dwuślimakowego kosza mieszającego. W koszu znajdują się dwa kontranoże oraz dwie zasuwy, jedna umiejscowiona z przodu wraz z szufladą rozładunkową pozwalającą na bliższe lub dalsze wydawanie TMR oraz tylną, przeznaczoną do pracy na ciasnym stole paszowym.

Podajnik załadunkowy oraz kosz wykonane są ze specjalnej stali odpornej na agresywne środowisko chemiczne oraz odpornej na ścieranie i korozję. Zapewnia to wieloletnie i bezobsługowe używanie wozu paszowego w różnych warunkach.

Każdy wóz paszowy RMH posiada system centralnego smarowania, dzięki czemu operator maszyny może skupić się na karmieniu zwierząt. Turbomix Gold w wersji Eco to maszyna spełniająca wszystkie normy unijne związane z ekologią. Posiada program dostosowujący obroty silnika do chwilowych potrzeb maszyny, co również przekłada się na niższe koszty związane z pracą maszyny.

tworzenie stron webon.pl