Witamy na naszej stronie

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

2022-11-30 - Szkolenie produktowe z robotów udojowych Fullwood Merlin

Wczoraj oraz dzisiaj braliśmy udział w szkoleniu zorganizowanym przez Fullwood JOZ. Tematem przewodnim szkolenia był robot udojowy Fullwood Merlin drugiej generacji, jednak nie zabrakło też ciekawych informacji z innych produktów w szerokiej ofercie grupy Fullwood JOZ.

Na szkoleniu poznaliśmy nowości oraz udoskonalenia wprowadzone w ostatnim czasie do robota, które w znacznym stopniu przyczyniają się do dalszego rozwoju produktu oraz czyni go jeszcze bardziej elastycznym, dzięki czemu roboty udojowe Fullwood Merlin będą mogły doić krowy w nawet najcięższych warunkach i przy nisko zawieszonych wymionach wysoko wydajnych krów.

Ciekawym rozwiązaniem jest również system Fullwood Meridian. Jest to "karuzela", bądź "łukowa hala udojowa" składająca się z kilku do nawet kilkunastu robotów udojowych Fullwood Merlin. Meridian łączy zalety konwencjonalnego doju krów na hali udojowej z systematycznym i dokładnym dojeniem krów na robocie udojowym, w którym dodatkowo każda krowa jest indywidualnie dokarmiana dodatkami paszowymi.

Roboty udojowe to przyszłość rolnictwa, dlatego z dumą bierzemy udział w szkoleniach dotyczących tego produktu, aby móc dzisiaj i w przyszłości pomóc Państwu w dobraniu urządzenia do swoich potrzeb.

tworzenie stron webon.pl